Армія Ізраїлю заявила, що переходить до нового етапу війни проти Ірану
Армія оборони Ізраїлю переходить до нового етапу військової кампанії проти Ірану після встановлення переваги в повітрі.

Про це заявив начальник Генерального штабу Еяль Замір, пише The Jerusalem Post.
За його словами, операція входить у наступну фазу, в межах якої ізраїльські сили посилять удари по військовій інфраструктурі та ключових елементах іранського режиму.
«Ми переходимо до наступної фази кампанії, у межах якої інтенсивніше атакуватимемо основи режиму та його військові можливості», – заявив Замір.
Він додав, що протягом перших 24 годин операції ізраїльські ВПС фактично «відкрили шлях до Тегерана».
За даними ізраїльського командування, від початку операції було знищено близько 80% систем протиповітряної оборони Ірану та понад 60% пускових установок балістичних ракет.
Також Еяль Замір заявив про тісну військову співпрацю зі Сполученими Штатами, назвавши її історичною.
«Дві з найпотужніших армій світу домінують у небі над державою, яка є найбільшим спонсором тероризму», – сказав Замір.
Окрім того, ізраїльська армія повідомила про ліквідацію одного з ключових командирів угруповання «Хезболла» – Зайда Алі Джумаа, який очолював артилерійський підрозділ «Фіда».
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися