Зеленський: виборів на тимчасово окупованих територіях України не буде
Президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори на тимчасово окупованих Росією українських територіях проводитися не будуть.

Як повідомляє РБК-Україна, про це гглава держави сказав під час спільного з прем’єр-міністром Португалії Луїшем Монтенегру спілкування з представниками медіа в Києві.
Зеленський наголосив, що на неконтрольованих Україною територіях неможливо забезпечити чесний і демократичний виборчий процес. За його словами, Росія традиційно спочатку оголошує потрібний їй результат, а вже потім “підраховує голоси”, що унеможливлює проведення реальних виборів.
“На неконтрольованих Україною територіях, тимчасово окупованих, не можуть проводитися вибори. Бо зрозуміло, як вони будуть проводитись – так, як це завжди робить Росія. Вона спочатку говорить про результат, навіть своїх внутрішніх виборів, а вже потім підраховує вже голоси”, – зазначив Зеленський.
Говорячи про майбутні вибори в Україні загалом, президент зазначив, що ключовими залишаються два питання – безпека та законодавство. Він підкреслив, що під час війни зміни до законодавства теоретично можливі, однак саме питання безпеки є визначальним і першочерговим.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися