Україна відкрила посольство у Мавританії

Україна відкрила посольство у Мавританії

14:35 Травень 24, 2024

Політика 357 2 хвилини

Magyar

Посольство України розпочало роботу в столиці африканської країни Мавританія – Нуакшоті. Про це повідомило МЗС у п’ятницю, 24 травня.

Вказано, що посольство відкрили спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх, офіційні представники МЗС Мавританії, посли та члени дипломатичного корпусу, акредитованого в країні, представники ЗМІ та ділових кіл.

Під час виступу на церемонії Субх заявив, що започаткування діяльності українського дипломатичного представництва у Нуакшоті є свідченням рішучості України активізувати співробітництво з Мавританією як важливим партнером в регіоні Сахель.

У ході візиту до Мавританії спецпредставник зустрівся з главою МЗС Мавританії Мохамедом Салемом Ульд Мерзуґом.

Вони обговорили розвиток політичного діалогу між Києвом та Нуакшотом, а також шляхи активізації та подальшого розвитку двостороннього співробітництва у різних сферах.

“Однією з основних тем зустрічі стало обговорення важливості участі Мавританії у Глобальному саміті миру в Швейцарії 15-16 червня на рівні президента, який з лютого поточного року очолює Африканський Союз”, – повідомили у МЗС.

У ході зустрічі Субх передав главі зовнішньополітичного відомства Мавританії особисте послання від міністра закордонних справ Дмитра Кулеби із запрошенням здійснити офіційний візит в Україну.

 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня