Кулеба про допомогу Україні: необхідні нагальні рішення, а не гарячкові дискусії

Кулеба про допомогу Україні: необхідні нагальні рішення, а не гарячкові дискусії

20:18 Березень 7, 2024

Політика 688 3 хвилини

Magyar

Якщо Європа бажає відновити мир, вона повинна збільшити виробництво зброї, а також заборонити експорт артилерійських боєприпасів на інші континенти.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Міністерства закордонних справ (МЗС) України Дмитра Кулебу в колонці для видання Le Monde.

За словами міністра, страждаючи від критичної нестачі артилерійських снарядів, українська армія не в змозі знищити російську артилерію та захистити своїх військових.

Те, що Україна опинилась в такій ситуації є наслідком того, що наші союзники в Європі, а також Сполучені Штати Америки (США) місяцями дискутували, перш ніж вирішили надати нам достатню кількість артилерійських боєприпасів.

“Через те, що вони не прискорили своє виробництво зброї вчасно, вони зволікали із закупівлею військової техніки у третіх країн, і вони експортували снаряди, вироблені в Європі, в інші частини світу”, – додав Кулеба.

Через ці зволікання Україна з обережним оптимізмом сприймає рішення, яке було прийняте нашими союзниками на Паризькій конференції 26 лютого, про збільшення закупівель боєприпасів у третіх країнах.

“Ми глибоко вдячні за це рішення. Але цього недостатньо. Існує нагальна потреба в рішучих і системних рішеннях, а не в гарячкових дискусіях”, – зауважив міністр.

Успішна стратегія, як пояснив Кулеба, залежить виключно від єдності між суспільством, військовими й політичними лідерами, солдатами, а також між союзниками.

“Без сміливих і чесних відповідей на питання, поставлені на Паризькій конференції, не буде ані єдності, ані стратегії”, – заявив Кулеба.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня