Віктор Микита у Будапешті зустрівся із представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади

Віктор Микита у Будапешті зустрівся із представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади

17:00 Квітень 15, 2024

Політика 2340 2 хвилини

Magyar

Під час робочої поїздки до Будапешту голова Закарпатської ОВА Віктор Микита за дорученням Президента України Володимира Зеленського зустрівся з представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади в сусідній державі.

У такому розширеному форматі нам вдалося зібратися вперше.

Співпрацю та комунікацію ми розпочали з 2021 року із взаємної підтримки і спільних проєктів. Водночас за роки повномасштабної війни ця діяльність трансформувалася в роботу з допомоги українцям, які постраждали внаслідок збройної агресії терористів.

Зараз в Угорщині проживає понад 100 тисяч українців, переселенців та тих, хто працює й навчається в сусідній країні.

Президент Володимир Зеленський визначив стратегічними такі завдання: повернення додому наших громадян, котрі через війну змушені були виїхати за кордон; збереження їхнього зв’язку з Україною, культурою, суспільством.

Тож як найближчий територіально до Угорщини регіон, ми обʼєднуємо спільні зусилля з представниками Державного самоврядування українців, лідерами української громади в Угорщині й вимушеними переселенцями, аби реалізувати надважливі завдання для всього нашого народу.

Дякую представникам української громади в Угорщині за ініціативу, всебічну підтримку та спільний курс розвитку.

Рухаємося далі!

Про це інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня