Членство України в НАТО поставило б Путіна на місце - Зеленський

Членство України в НАТО поставило б Путіна на місце - Зеленський

10:35 Липень 2, 2023

Політика 3561 2 хвилини

Magyar

Членство України в Північноатлантичному альянсі стало б відповіддю на те, що світ не боїться будь-якого агресора. До того ж це поставило б на місце російського диктатора володимира путіна.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтервʼю голови держави іспанським журналістам.

“Важливо поставити путіна на місце і сказати, що ми не боїмось тебе. І членство України в НАТО – це одна із відповідей, яка фіксує, що світ не боїться будь-якого агресора. І він буде на самоті і точно програє”, – заявив він.

Зеленський підкреслив, що саме тому Україна хотіла б отримати запрошення на вступ до НАТО на саміті у Вільнюсі.

“І тому саме такий сигнал конкурентний хотілось би мати, мати запрошення у Вільнюсі. Мати щось чітке. Я людина конкретна і хотілось би, щоб на тому боці союзників також були дуже конкретні люди”, – сказав він.

Президент наголосив, що НАТО для України найголовніша гарантія безпеки.

“Ми не погоджуємось на будь-які гарантії безпеки, якщо нам пропонують це як альтернативу безпековому союзу. Ми говоримо, що ці гарантії важливо мати, поки ми не є членами НАТО», – наголосив Зеленський.

При цьому він зауважив, що у росії мета одна – забрати назад всі держави до Радянського союзу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги