В Україні почали роботу нові посли трьох держав ЄС

В Україні почали роботу нові посли трьох держав ЄС

11:50 Серпень 18, 2022

Політика 2111 2 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у новий послів Румунії, Бельгії та Іспанії, а також посла Киргизстану.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента 17 серпня, пише “Європейська правда”.

Новим послом Румунії в Україні стає Александру Віктор Мікула, Бельгії – Петер Ван де Вельде, Іспанії – Рікардо Лопес-Аранда Хагу.

“Для нас вкрай важливо, щоб посольства стратегічних партнерів, друзів, дружніх сусідніх держав були відкриті та працювали на повну, 24/7 заради наших двосторонніх відносин, заради підтримки нашої держави, особливо в час війни за нашу землю проти російської окупації”, – зазначив Зеленський.

Він подякував партнерам за підтримку, та, серед іншого, висловив сподівання на участь Бельгії у повоєнній відбудові України, а також на участь прем’єра Іспанії у другому саміті Кримської платформи. Педро Санчес після початку повномасштабної війни вже приїздив до Києва у квітні, разом з прем’єркою Данії Метте Фредеріксен.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги