Естонія перестала пускати громадян росії за виданими нею візами

Естонія перестала пускати громадян росії за виданими нею візами

11:35 Серпень 18, 2022

Політика 1259 2 хвилини

Magyar

Із сьогоднішнього дня, 18 серпня, обмежена видача громадянам росії естонських віз. Також Естонія перестала пускати громадян рф з виданими нею візами, якщо мета поїздки – туризм, бізнес, спорт або культура.

Про це повідомляє місцеве видання ERR.

З Шенгенськими візами, виданими Естонією, потрапити до країни можуть громадяни росії які: працюють у дипломатичному представництві або у сфері міжнародних перевезень, прибувають у країну з гуманітарних причин, у них є родичі в Естонії або мають право на вільне пересування ЄС. Ці категорії громадян зможуть клопотати про отримання нової візи.

При цьому росіяни можуть в’їхати з естонським «шенгеном» до інших країн Євросоюзу, а за наявності Шенгенської візи, виданої іншими державами зони, й до Естонії.

«У середньому на день до Естонії в’їжджає близько 2500 громадян росії, з яких близько 1250 приїжджають за короткостроковою візою. Половина їх, своєю чергою, видана Естонією, інші видані іншими шенгенськими країнами. Тому цей захід має певний обмежений вплив, однак для досягнення реального санкційного ефекту потрібно було б запровадити візові обмеження з боку всіх країн Євросоюзу», – заявив міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс.

За його словами, із усього числа виданих російським громадянам віз близько 53 тисяч було оформлено для поїздок з метою туризму та бізнесу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня