Іран звільнив затриману американку - Трамп

Іран звільнив затриману американку - Трамп

10:35 Липень 16, 2026

Політика 0 2 хвилини

Адвокат жінки подякував президенту за те, що його клієнтка “тепер у безпеці й повертається в Сполучені Штати”.

Іран звільнив американку, яка “була несправедливо затримана в цій країні з грудня 2024 року”. Про це заявив резидент США Дональд Трамп у своїй соцмережі Truth Social. 

“Іран дозволив громадянці США, яку несправедливо затримали в грудні 2024 року за “президентства” сонного Джо Байдена, покинути країну.

Нині вона перебуває в безпеці за межами Ірану, і її стан задовільний. Сполучені Штати Америки цінують цей жест доброї волі з боку Ірану!”, – написав голова Білого дому.

Трамп не назвав імені звільненої особи та не надав подробиць щодо обставин її звільнення, але згодом адвокат цієї жінки назвав її ім’я – Дена Карарі.

“Я радий і щасливий повідомити, що моя клієнтка, громадянка США Дена Карарі, яка з грудня 2024 року перебувала в полоні в Ірані за сфабрикованими звинуваченнями, тепер на волі”, — написав у дописі в X міжнародний адвокат з прав людини Джаред Генсер.

Він подякував Трампу та зазначив, що його клієнтка “тепер у безпеці й повертається в Сполучені Штати”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня