Переговори з Іраном учергово вступили у завершальну стадію
Дональд Трамп заявив, що переговори з Іраном перебувають на завершальній стадії, й угода може бути підписана протягом кількох днів.

Виступаючи перед журналістами в аеропорту Нью-Йорка в понеділок уночі, президент США заявив, що «дуже сильна угода вже дуже-дуже близько», і її можуть підписати протягом 2-3 днів, щойно не залишиться спірних питань.
Трамп повторив, що Ормузька протока буде відкрита одразу після досягнення угоди.
Президент заявив, що блокада проти Ірану була «потужнішою за бомбардування».
Він також повідомив, що двоє членів екіпажу військового гелікоптера, який розбився біля узбережжя Оману, перебувають у безпеці та були врятовані з моря.
Центральне командування США (Centcom) заявило, що гелікоптер Apache перебував на патрулюванні, коли розбився над Ормузькою затокою в понеділок. Екіпаж знайшли протягом двох годин, їх стан стабільний, а причина інциденту розслідується.
Пізніше президент США у соціальній мережі Truth Social заявив, що гелікоптер був збитий Іраном. «Сполучені Штати обов’язково повинні відреагувати на цю атаку», – додав він.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися