В Ірані заявили, що Ізраїль атаками у Лівані порушив перемир'я

В Ірані заявили, що Ізраїль атаками у Лівані порушив перемир'я

20:59 Квітень 8, 2026

Політика 265 2 хвилини

Влада Ірану готує відповідь на дії Ізраїлю. За даними ЗМІ, прохід суден через Ормузьку протоку зупинено через атаки Ізраїлю на Ліван.

У Тегерані заявили, що Ізраїль, здійснивши чергові удари по Лівану, порушив режим припинення вогню, і Іран зробить кроки у відповідь. Про це 8 квітня повідомляє Аljazeera з посиланням на неназваного високопоставленого представника іранської влади.

“Режим припинення вогню поширюється на весь регіон. Ізраїль відомий порушенням обіцянок, тільки кулі його стримають”, – заявив співрозмовник телеканалу.

За його словами, Іран “покарає Ізраїль за злочин, скоєний у Лівані у порушенні умов припинення вогню”.

В іранських ЗМІ також з’являлася інформація, що влада Ірану готує відповідь на дії Ізраїлю.

За даними агентства Fars, прохід суден через Ормузьку протоку зупинено через атаки Ізраїлю на Ліван

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня