Мецола закликала Іран припинити ескалацію

Мецола закликала Іран припинити ескалацію

15:48 Лютий 28, 2026

Політика 572 2 хвилини

Іранська влада повинна відмовитися від подальшої ескалації щодо держав Перської затоки, Ізраїлю, громадян ЄС та США. Удари з боку Ірану є неприпустимими та не мають жодного виправдання.

Про це заявила президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, інформує Укрінформ.

“Європейський парламент давно закликає режим в Ірані ліквідувати свої державні інструменти гноблення, припинити підтримку посередників терору, відмовитися від своїх ядерних амбіцій і нарешті дозволити своєму народу вільно обирати власну долю”, – заявила Мецола.

Вона підкреслила, що події, які розгортаються в Ірані, “не повинні призвести до спіралі ескалації, яка може загрожувати Близькому Сходу, Європі та за його межами”.

“Напади іранського режиму сьогодні вранці на країни Ради співробітництва арабських держав Перської затоки є неприпустимими та невиправданими”, – заявила очільниця Європарламенту.

Вона закликала режим в Ірані утриматися від подальшої ескалації ударів по країнах Перської затоки, Ізраїлю, громадянам Європи чи Сполучених Штатів.

“Ми перебуваємо в тісному контакті з партнерами в регіоні, щоб спробувати знайти шляхи, які захистять життя невинних людей, міжнародне право та регіональну стабільність”, – резюмувала Мецола.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня