Україна закликала владу Ірану утриматися від насильства проти протестувальників
Підтримка Іраном війни росії проти України та утиск власних громадян є частиною тієї ж політики насильства та неповаги до людської гідності.

Про це міністр закордонних справ Андрій Сибіга написав у соцмережі Х.
Сибіга наголосив, що іранський народ заслуговує на захист своїх основних громадянських прав, включаючи доступ до інформації та свободу зібрань, а також «на нормальне життя, вільне від страху, життя у свободі, безпеці та добробуті».
«Як країна, яка подолала тоталітарний та авторитарний режим, протестувала проти утиску та захищала свої демократичні вибори, Україна понад усе цінує громадянські права; тому ми закликаємо іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників», – підкреслив Сибіга.
Міністр також закликав міжнародне співтовариство розглянути посилення тиску на іранський режим «за його насильство проти власного народу та підтримку злочинної війни росії проти України».
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися