Порядок звільнення працівників в новому трудовому кодексі ускладниться

Порядок звільнення працівників в новому трудовому кодексі ускладниться

17:31 Січень 22, 2020

Політика 2917 2 хвилини

Розроблений Кабінетом міністрів Законопроект “Про працю”, та відправлений на розгляд до Верховної Ради, передбачає, що роботодавці за на свій розсуд можуть звільняти працівника, але лише на тих підставах, які будуть прописані в трудовому договорі.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

“Ми пропонуємо роботодавцям бути передбачуваними та послідовними у відносинах з працівниками. Причинами для звільнення з ініціативи роботодавця можуть бути підстави, прописані в трудовому договорі, який підписує працівник і роботодавець при оформленні трудових відносин! Жодних вигадок та маніпуляцій в процесі роботи”, – зазначив він.

У чинному Кодексі законів про працю (КзПП) підстави для звільнення за бажанням роботодавця настільки об’ємні, що будь-які його забаганки легко підлаштувати хоча б під одну з них. За словами Милованова, а новий законопроект “Про працю” пропонує зробити обов’язковою матеріальну компенсацію, якщо ініціатором звільнення є роботодавець.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня