
Арахамія відреагував на «якісь розмови» про вибори в 2025 році
Подекуди в мережі знову з’являється інформація про вибори в Україні. Однак українське законодавство забороняє проведення виборів під час воєнного стану.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.
“Бачу знову пішли якісь розмови про вибори. Не вперше за час війни. Тому вчергове нагадаю, що, по-перше, вибори під час воєнного стану неможливі”, – нагадав Арахамія.
Водночас він зауважив, що в рамках діалогу Жана Моне лідери усіх фракцій та груп уклали угоди, що вибори відбудуться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення воєнного стану.
Зауважимо, що раніше сьогодні в інтерв’ю ЗМІ колишній президент України Петро Порошенко відповідаючи на запитання про те, коли в Україні можуть відбутися вибори, заявив, що вибори будуть 26 жовтня поточного року.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися