Китайське видання: звинувачення Китаю США необґрунтоване

Китайське видання: звинувачення Китаю США необґрунтоване

19:26 Травень 4, 2020

Політика 3823 3 хвилини

Magyar

Згідно зі статтею на перших шпальтах китайської  газети «Global Times», звинувачення Китаю міністра закордонних справ США Майка Помпео про ймовірне поширення вірусу з китайської лабораторії нічим не обґрунтоване. 

Видання називає заяву міністра, котру він напередодні зробив в інтерв’ю телеканалу «ABC» про «існування доказів, котрі підтверджують, що вірус походить із лабораторії міста Ухань», вигадкою. 

«У такому випадку доведеться представити ці докази світові, особливо американцям, яких він постійно намагається обдурити», – йдеться у статті.

«Теорії, пов’язані з лабораторією в місті Ухань, не мають наукового підґрунтя, йдеться у статті «Global Times», – їх лише використовують американські та інші західні політики для просування свого ідеологічного протистояння Китаю, тим самим маніпулюючи громадською думкою».

Крім того, у статті зазначено, що Помпео робить усе можливе, щоб забезпечити перемогу президента США Дональда Трампа та Республіканської партії на президентських виборах у листопаді.

«Керівництво США звинувачувало Китай у маскуванні епідемії, – йдеться у статті, – але це  звинувачення втратило правдивість після нещодавно опублікованих документів, які підтверджують, що Вашингтон на початку епідемії ігнорував попередження інших країн та організацій».

Згідно з публікацією, саме тому  останнім часом у США перейшли на теорію про лабораторію в Ухані.

В інтерв’ю в політичному телешоу на каналі «ABC» міністр закордонних справ США Майк Помпео висловив думку, що керівництво Китаю «зробило все для того, аби світ не дізнався вчасно про новий коронавірус».

На пресконференції у Білому домі у четвер Дональда Трампа запитали, чи є у нього достовірна інформація про те, що коронавірус походить з Інституту вірусології Уханя. Президент відповів ствердно, але деталей не повідомив.

Офіційний Пекін поки не відреагував на слова міністра закордонних справ США – ймовірно, через те, що в Китаї тривають травневі вихідні.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня