Зеленський назвав мету візиту до Норвегії

Зеленський назвав мету візиту до Норвегії

14:48 Грудень 13, 2023

Політика 1738 4 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський прибув в Осло для участі у другому саміті “Україна – Північна Європа”. Зокрема, плануються двосторонні переговори з його учасниками.

“Прибув до Осло для участі в другому Саміті Україна – Північна Європа. Разом із лідерами Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії та Швеції говоритимемо про посилення оборонної, політичної та економічної співпраці, про наше спільне майбутнє в Європі”, – розповів Зеленський,додавши, що головна мета – безпека та справедливий і міцний мир на континенті.

Також президент проведе двосторонні переговори з учасниками Саміту.

“Зустрінуся з Його Величністю Королем Гаральдом V, відвідаю Стортинг, поспілкуюся з норвезькими політиками та підприємцями. Особисто подякую Норвегії за всю дуже вчасну та принципову підтримку, яку вона надавала Україні від початку повномасштабного вторгнення”, – додав він.

Як повідомлялось, президент України Володимир Зеленський прибув до Осло, столиці Норвегії, з неанонсованим візитом 13 грудня.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
УВАГА! Повітряна тривога!
Всім негайно пройти до укриття!