![Відбулося чергове засідання Берегівської міської ради](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/408224317-923966622427761-4418310962650477015-n.jpg)
Відбулося чергове засідання Берегівської міської ради
Проведено засідання 32-ї сесії Берегівської міської ради VIII скликання. Серед проектів рішень підтримано створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Чиста Берегівщина». Таким чином, координувати діяльність сміттєсортувального комплексу у с. Яноші відповідно до проекту ЄОТС «ТИСА» будуть місцеві громади, які власне і зацікавленні у нагальному вирішенні проблеми з поводженням з ТПВ. Затверджено також звіт КП «ЕКО-БЕРЕГОВО». Серед іншого його очільниця Александра Горват інформувала, що протягом року було виловлено 500 собак, простерилізовано -168, нових хазяїв знайшли 404 собакам. Крім того, цього року була організована безкоштовна стерилізація тварин для малозабезпечених верств населення. Наразі у притулку знаходяться 268 чотирилапих.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407695406-923966659094424-3986895126687517299-n-1024x576.jpg)
Також проголосували депутати за перейменування вулиці 8 Березня на честь закарпатського художника Тіводара Чонтварі Костки. Ще на сесії затвердили план діяльності Берегівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік, програму облаштування та обслуговування «Пунктів незламності» на 2024 рік, а також ряд проектів рішень землекористування, соціальної сфери та міського господарства.
Про це інформує Берегівський міський голова Золтан Бабяк.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/408224317-923966622427761-4418310962650477015-n-1024x576.jpg)
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися