Парламент Вірменії ратифікував Римський статут МКС. Цей суд видав ордер на арешт Путіна

Парламент Вірменії ратифікував Римський статут МКС. Цей суд видав ордер на арешт Путіна

14:14 Жовтень 4, 2023

Політика 3924 2 хвилини

Magyar

Парламент Вірменії ратифікував Римський статут Міжнародного кримінального суду. За це рішення проголосували 60 депутатів, 20 були проти.

Опозиція бойкотувала обговорення питання і залишала залу засідань.

«Ми створюємо додаткові гарантії для Вірменії» перед загрозою територіальній цілісності, яку країна вбачає з боку Азербайджану, заявив депутатам представник Вірменії з міжнародних правових питань Егіше Кіракосян.

Секретар парламентської фракції опозиційного блоку «Вірменія» Арцвік Мінасян назвав це питання антиконституційним. росія називала «вкрай ворожим» план Єревана визнати юрисдикцію МКС.

17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна та російського дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової. У заяві суду йшлося, що вони підозрюються у незаконній депортації дітей із України. Рішення МКС було підтримане США, більшістю країн Євросоюзу та Україною.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня