Новий захід для стримування міграції в Німеччині

Новий захід для стримування міграції в Німеччині

14:39 Вересень 25, 2023

Політика 521 2 хвилини

Magyar

За даними Федерального статистичного управління Німеччини, кількість іммігрантів, які прибули до Німеччини у 2022 році, є вищою, ніж у будь-який із попередніх років, і становить близько 2 мільйонів 670 тисяч.

Тому Німеччина розглядає можливість запровадження короткострокового прикордонного контролю з Польщею та Чехією для запобігання нелегальній імміграції та контрабанді людей. Про це заявила міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер в інтерв’ю Welt am Sonntag.

Міністр внутрішніх справ зауважила, що посилений прикордонний контроль повинен поєднуватися з вибірковими поліцейськими перевірками, які вже зараз проводяться. Фезер також веде переговори з Чеською Республікою про те, щоб дозволити німецьким поліцейським діяти на чеській території, подібно до угоди, яку Німеччина має зі Швейцарією.

Німеччина, Польща і Чехія належать до безвізової зони Європейського Союзу, широко відомої як Шенгенська зона.

За даними Федерального статистичного управління Німеччини Destatis, у 2022 році Німеччина прийняла більше іммігрантів, ніж у будь-який із попередніх років  – близько 2 мільйонів 670 тисяч прибулих, зокрема 1,1 мільйона українських біженців.

 Джерело

 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня