Оголошено угоду про припинення вогню в Нагірному Карабаху

Оголошено угоду про припинення вогню в Нагірному Карабаху

11:54 Вересень 22, 2023

Політика 1605 2 хвилини

Magyar

Угода про припинення вогню була досягнута в спірному південнокавказькому регіоні Нагірний Карабах у середу, наступного дня після того, як Азербайджан розпочав там «антитерористичну операцію», підтвердило міністерство оборони Азербайджану.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна не брала участі в підготовці угоди про припинення вогню. Він додав, що його офіс узяв до відома рішення влади Нагірного Карабаху прийняти домовленість про припинення вогню, і повторив, що Вірменія не розгортає війська в Нагірному Карабаху з серпня 2021 року.

Міністерство оборони рф підтвердило інформацію про припинення вогню за пропозицією росії і заявило, що російські миротворці братимуть участь у його виконанні.

Інформаційне агентство «Інтерфакс» повідомляє, що перемир’я набуло чинності об 11-й ранку за центральноєвропейським часом.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги