Індонезія та США розпочали спільні військові навчання
Тисячі індонезійських і американських військовослужбовців розпочали в четвер двотижневі навчання за участі п’яти країн-союзників, спрямовані на забезпечення стабільності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
Сполучені Штати і їхні азійські союзники висловили стурбованість зростаючою напористістю Китаю в Тихоокеанському регіоні, але Вашингтон заявляє, що ці навчання не спрямовані проти жодної країни.
Щорічні навчання “Щит Супер Гаруда” розпочалися в Балурані, Східна Ява за участі понад 2000 американських військовослужбовців. Індонезійська армія за участі 2800 військовослужбовців розгорнула навчання, які були офіційно розпочаті в четвер вранці командувачем збройних сил країни Юдо Маргоно.
“Супергаруда шилд – 2023″ ґрунтується на величезних успіхах минулого року”, – сказав генерал Чарльз Флінн, командувач Тихоокеанського командування Збройних сил США, в своїй заяві.
“Ці спільні багатонаціональні навчання демонструють нашу колективну відданість і єдність (…), гарантуючи стабільність, безпеку і більш мирний, вільний і відкритий Індо-Тихоокеанський регіон”, – йдеться в заяві.
Двотижневі навчання відбуватимуться на кількох полігонах у Східній Яві за участі військових Австралії, Японії, Сінгапуру, Франції та Великої Британії.
Навчання включатимуть наукові обміни експертами та семінари з підвищення кваліфікації, симуляцію командування та управління, десантні навчання, повітряні операції та захоплення аеродрому.
Минулорічні навчання відбулися після того, як Китай провів безпрецедентні військові навчання в районі Тайваню, який він вважає частиною своєї території.
Бразилія, Бруней, Південна Корея, Філіппіни, Нідерланди, Індія, Канада, Східний Тимор, Малайзія, Німеччина, Папуа-Нова Гвінея, Нова Зеландія та Філіппіни беруть участь в цьому заході як спостерігачі.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися