![Голова Закарпатської ОДА в Брюсселі провів низку важливих зустрічей](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347436124-2345218735658587-1593183115170367956-n.jpg)
Голова Закарпатської ОДА в Брюсселі провів низку важливих зустрічей
Вчора в межах робочого плану в Брюсселі провів низку важливих зустрічей із представниками різних європейських інституцій, які всебічно підтримують Україну та сприяють міжрегіональній співпраці країн-членів ЄС.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347436124-2345218735658587-1593183115170367956-n-1024x683.jpg)
Зокрема, зустрівся з генеральним директором Європейської федерації будівельної промисловості (European Construction Industry Federation, FIEC) Доменіко Кампогранде. Разом обговорили можливість залучення інвестицій у будівельну галузь Закарпаття із застосуванням сучасних технологій.
Важливою була й зустріч із послом Республіки Австрія в Королівстві Бельгія та послом Австрії в НАТО Елізабет Корнфілд, а також із керівником офісу австрійської федеральної землі Бургенланд у Брюсселі, який функціонує в межах роботи Комітету регіонів ЄС, бригадним генералом Раніє Вінтером. Цю співпрацю можна вважати зразковою з погляду реалізації міжрегіональних ініціатив.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347230085-578145031117075-8286269106187432174-n-1024x683.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347233795-284480144000495-613539208498959439-n-1024x683.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347239426-776722994168995-2847150550914029210-n-1024x683.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347399668-957337335301433-6125750475357702268-n-1024x683.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347405426-237672382208008-8386504488233804331-n-1024x683.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/347548950-1277298619847556-1550403253177542204-n-1024x683.jpg)
Завдяки партнерським звʼязкам Закарпатської ОВА та Бургенланду нещодавно вдалося досягти домовленостей і закріпити відповідним контрактом членство представника від нашого краю в Комітеті регіонів ЄС. Таку можливість нам надали партнери, які для виконання представницьких функцій у Брюсселі за своєю квотою обрали представника від Закарпаття. Зараз це рішення формує наш порядок денний та допомагає ефективніше працювати в межах Конгресу.
Під час зустрічі обговорили й питання гуманітарного розмінування деокупованих територій України, яке зараз є надважливим для прифронтових областей. Австрія виробляє сучасні засоби для розмінування, що необхідні нашій країні. Тож сподіваємося на підтримку й позитивне рішення щодо можливості надання цих сил і засобів.
Цього ж дня за сприяння та участі Embassy of Ukraine in the Kingdom of Belgium зустрілися з представниками Бельгійської федерації підприємств, яка працює у сфері збору, сортування та переробки усіх видів відходів. Федерація, створена в 1991 році, зараз нараховує понад 300 компаній-членів, де зайняті близько 15 000 співробітників.
Розглянули можливість участі її підприємств у вирішенні питань збору, переробки та утилізації ТПВ на Закарпатті, а також у розробці стратегії поводження з відходами. Нам потрібен передовий європейський досвід для покрокового розв’язання проблеми засмічення краю. Отримали позитивні сигнали від наших партнерів і розпочали консультації щодо предметної співпраці й майбутнього візиту представників Федерації на Закарпаття.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися