Румунія закликає до нової стратегії по НАТО

Румунія закликає до нової стратегії по НАТО

18:49 Квітень 1, 2023

Політика 426 2 хвилини

Magyar

За словами міністра оборони Румунії, необхідно збільшити присутність сил НАТО в чорноморському регіоні та запровадити нову всеохоплюючу стратегію, у якій провідну роль узяли б на себе Сполучені Штати Америки.

Як повідомили в міністерстві оборони Румунії, міністр Анхель Тілвар обговорив це питання під час зустрічі зі своїм колегою Ллойдом Остіном у Петагоні.

Ішлося, зокрема, про війну, розв’язану рф проти України, безпеку регіону, присутність збройних сил США, посилення обороноздатності НАТО.

«Ми вважаємо, що існує нагальна потреба у всеохоплюючій стратегії для Чорного моря під проводом Сполучених Штатів із залученням ключових гравців у регіоні. Це зміцнить і нашу політику, якщо вона базуватиметься на послідовній та наполегливій присутності НАТО й Сполучених Штатів, які відіграватимуть у ній провідну роль», – зазначив міністр оборони Румунії у Вашингтоні.

Тілвар додав, що минулого року Сполучені Штати вже довели свою прихильність до чорноморського регіону, коли збільшили кількість військових повітряно-десантної дивізії, дислокованої в Румунії.

(hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня