Переговори можливими після того, як росія без бою виведе з України війська - Зеленський

Переговори можливими після того, як росія без бою виведе з України війська - Зеленський

12:55 Квітень 1, 2023

Політика 373 2 хвилини

Magyar

Президент Володимир Зеленський вважає, що початок перемовин і фіксація закінчення війни за великим столом у присутності “порядних” держав можливі лише в тому разі, якщо росія без бою виведе свої війська з України.

Про це він заявив під час пресконференції за результатами саміту в Бучі.

“Так, авжеж, буде фіксація закінчення війни. Але тільки за цим великим столом, там, де будуть порядні сидіти держави, а представник російської Федерації, мені дуже складно, хто на той час буде представником росії, який без бою спочатку виведе всі війська з нашої території, тоді починається дипломатичний формат”, – зазначив президент. 

Водночас він наголосив: якщо Україна вижене росіян зі своєї території силою, то з такими людьми нема про що говорити. 

“Буде велика кількість жертв. Про що з цими людьми в цілому говорити? Вони повинні бути ізольовані, такими, кому не тиснуть руки. Ось і все”, – додав президент.

Зеленський також нагадав, що раніше запропонував Формулу миру, де, за його словами, є “абсолютно конкретна послідовність дій, яка однозначно призведе до закінчення війни, бо ми хочемо миру”. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня