Ми перебуваємо в переломному моменті в історії – Байден

Ми перебуваємо в переломному моменті в історії – Байден

19:48 Березень 31, 2023

Політика 706 2 хвилини

Magyar

Демократії зміцнилися після першого Саміту за демократію, який відбувся 15 місяців тому, зокрема, завдяки взятим тоді зобов’язанням. Про це заявив президент США Джо Байден, звертаючись до учасників віртуального Саміту за демократію. «Ми перебуваємо в переломному моменті в історії, коли рішення, які ми ухвалюємо сьогодні, напевне вплинуть на перебіг історії нашого світу впродовж наступних кількох десятиліть», – сказав Джо Байден.

Президент США оголосив про нове фінансування для підтримки демократичних режимів у всьому світі. Йдеться про заплановане виділення 690 мільйонів доларів на допомогу в боротьбі з корупцією, підтримку вільних та справедливих виборів і розвиток технологій, що підтримують демократичні уряди. У 2021 році, під час попереднього саміту, Байден оголосив про виділення понад 400 мільйонів доларів на просування демократії.

Президент також повідомив, що в рамках Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) буде створено новий офіс, який займатиметься, зокрема, питаннями демократії та прав людини.

Одним із фокусів дій щодо зміцнення демократії Байден назвав використання технологій для демократичного управління, а не для його підриву. Він нагадав, що з цією метою на початку тижня підписав указ про обмеження використання урядом США доступних шпигунських програм. За словами Байдена, гроші платників податків не можуть ділитися між компаніями, продукція яких дозволяє порушувати права людини.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня