Жолт Неймет залишається заступником голови Парламентської асамблеї Ради Європи

Жолт Неймет залишається заступником голови Парламентської асамблеї Ради Європи

21:14 Січень 24, 2023

Політика 474 3 хвилини

Magyar

У понеділок Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) переобрала заступником голови очільника Комітету з питань закордонних справ Парламенту Угорщини Жолта Неймета. Угорський політик партії «Фідес» обіймає цю посаду із 2016 року. Коментуючи своє обрання інформагенції МТІ, Жолт Неймет, зокрема, повідомив, що протягом наступного року він очолюватиме і політичний комітет ПАРЄ. Головою Парламентської асамблеї Ради Європи знову обрали голландського політика-соціаліста Тіні Кокса.

Első a magyar érdek! 🇭🇺🇭🇺🇭🇺 Az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlése alelnökévé és a Politikai Bizottság elnökévé választottak egy éves időre! Köszönöm a bizalmat!🤝

Опубліковано Németh Zsolt Понеділок, 23 січня 2023 р.

Жолт Неймет також повідомив, що після 18 років перерви 16-17 травня відбудеться четвертий саміт глав держав та урядів Ради Європи, приводом для якого став напад росії на Україну.

За його словами, найважливішою темою зустрічі буде роль Ради Європи у вирішенні проблем, викликаних війною, у зміненому міжнародному середовищі, і як Рада може краще адаптуватися до «загальноєвропейської реальності».

Він додав, що також важливо провести консультації щодо співпраці Ради Європи та ЄС, зокрема, у сфері захисту національних меншин, де «створення демократичної безпеки є спільним завданням».

Жолт Неймет звернув увагу на те, що в рамках процесу вступу України до ЄС значний акцент має бути зроблений на виконанні стандартів захисту меншин, що також вимагають і Копенгагенські критерії членства. Він підкреслив, що країна, яка не забезпечує захисту прав меншин, не може стати членом ЄС.

Стосовно пропозиції щодо створення спеціальних міжнародних трибуналів для розслідування воєнних злочинів російського режиму Жолт Немет заявив, що Угорщина від початку війни дотримується позиції, що воєнні злочини не можуть залишатися безкарними, і в якій інституційній структурі це буде здійснено – технічне питання.

 (magyarnemzet.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня