Канада готова підтримувати реалізацію важливих проєктів для Закарпаття – голова ОВА

Канада готова підтримувати реалізацію важливих проєктів для Закарпаття – голова ОВА

13:35 Січень 10, 2023

Політика 761 3 хвилини

Magyar

Сьогодні на Закарпатті з робочим візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита у facebook.

«Для нас велика честь приймати дипломатів найвищого рівня. Знаковим є й те, що пані посол має українське коріння та чудово спілкується українською.

Канада з перших днів широкомасштабної війни стала поряд з Україною у боротьбі за наш суверенітет і незалежність. Системна військова допомога та підтримка санкцій проти терористичного утворення рф щоденно допомагає перемагати ворога. Ми щиро вдячні за світову першість у підтримці нашої країни», – написав він.

Канада — лідерка з упровадження прецедентів. Саме Парламент цієї країни першим законодавчо прописав можливість використовувати заарештовані російські активи на користь України.

Також важливим є й рішення Канади щодо визнання геноциду українського народу. Країна однією з перших ухвалила таке рішення.

Під час зустрічі голова ОВА поінформував пані посла Ларису Ґаладза-Кронін про безпекову ситуацію на Закарпатті, ВПО, гуманітарні, освітні та соціальні проєкти.

«Окремо зупинилися на ініціативах щодо розвитку економічного потенціалу краю. Презентував проєкти, котрі напрацювала наша команда, і ті, що вже реалізовуються чи були втілені минулого року.

Водночас обговорили й ті, які могла б підтримати Канада і котрі ефективно вплинули б на розвиток економіки нашого краю. Зараз, зокрема, ми зосереджені на економічних проєктах регіонального розвитку, які забезпечать створення нових робочих місць, розбудову виробництва, збільшення експорту та надходження податків у місцеві бюджети і як результат – підвищення фінансової спроможності територіальних громад та збільшення підтримки наших ЗСУ», – розповів Микита.

Пані посол була приємно вражена стратегічним підходом до питань розвитку економіки на регіональному рівні та подякувала за сформований каталог пропозицій від ОВА.

Домовилися про підтримку наших проєктів у Канаді й налагодження контактів для їх реалізації.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня