Віктор Микита з робочим візитом перебуває у Києві

Віктор Микита з робочим візитом перебуває у Києві

16:00 Грудень 1, 2022

Політика 1391 4 хвилини

Magyar

Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів планову зустріч з керівником НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким.

З робочим візитом перебуваю у Києві. Сьогодні провів планову зустріч з керівником НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким. На порядку денному – питання енергозабезпечення Закарпаття та стабілізація графіків подачі електрики до споживачів у громадах. Розбираємося, чому дефіцит потужності в нашому регіоні перевищує середній показник у країні, який озвучує НЕК «Укренерго». Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. До нас релокувався бізнес, переїхали сотні тисяч ВПО тощо. Тож така ситуація є абсолютно неприпустимою. Без допомоги НЕК «Укренерго» не обійтися. Є питання до ПрАТ «Закарпаттяобленерго», яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій. Однак зараз ні я, ні краяни не відчуваємо системності в роботі (ми з сім’єю звикли жити під гуркіт генератора, котрий довелося придбати як і тисячам закарпатцям). Будемо оптимізовувати цю роботу та допомагати колегам працювати ефективніше. Маємо досвід у кризовому менеджменті. З позитивного – домовилися про перегляд коефіцієнтів та пропорцій розподілу електроенергії між регіонами, враховуючи всі чинники. Очікуємо на додаткову потужність для Закарпаття. Мета – не більше 8 годин відключення абонента на добу. Дякую за конструктивну співпрацю та підтримку команді НЕК «Укренерго» і Володимиру Кудрицькому зокрема.

Опубліковано Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА Четвер, 1 грудня 2022 р.

На порядку денному – питання енергозабезпечення Закарпаття та стабілізація графіків подачі електрики до споживачів у громадах. Розбираємося, чому дефіцит потужності в нашому регіоні перевищує середній показник у країні, який озвучує НЕК «Укренерго».

Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. До нас релокувався бізнес, переїхали сотні тисяч ВПО тощо. Тож така ситуація є абсолютно неприпустимою. Без допомоги НЕК «Укренерго» не обійтися.

Є питання до ПрАТ «Закарпаттяобленерго», яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій. Однак зараз ні я, ні краяни не відчуваємо системності в роботі (ми з сім’єю звикли жити під гуркіт генератора, котрий довелося придбати як і тисячам закарпатцям).

Будемо оптимізовувати цю роботу та допомагати колегам працювати ефективніше. Маємо досвід у кризовому менеджменті.

З позитивного – домовилися про перегляд коефіцієнтів та пропорцій розподілу електроенергії між регіонами, враховуючи всі чинники. Очікуємо на додаткову потужність для Закарпаття.

Мета – не більше 8 годин відключення абонента на добу.

Дякую за конструктивну співпрацю та підтримку команді НЕК «Укренерго» і Володимиру Кудрицькому зокрема.

Про це інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня