США розглядають можливість передачі Україні комплексів Patriot, - CNN

США розглядають можливість передачі Україні комплексів Patriot, - CNN

09:54 Листопад 30, 2022

Політика 1163 2 хвилини

Сполучені Штати розглядають можливість відправки системи протиракетної оборони Patriot в Україну для підтримки засобів ППО проти російських атак.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на CNN.

Як зазначається, про це повідомив журналістам високопоставлений представник Пентагону.

“Усі можливості зараз на столі”, – сказав чиновник, відповідаючи на запитання, чи розглядають США можливість відправки батарей Patriot саме в Україну.

“Patriot є одним із засобів ППО, які розглядаються”, – додав чиновник.

Зенітна ракетна система Patriot призначена для протидії і знищення балістичних ракет малої дальності, літаків і крилатих ракет. 

ППО України є “головним пріоритетом” США, додав чиновник.

“Ми розглядаємо всі можливості, які можуть допомогти українцям протистояти російським атакам, тому всі можливості перебувають на столі, і ми розглядаємо, що можуть зробити Сполучені Штати, що можуть зробити наші союзники і партнери, і розглядаємо комбінації можливостей, які були б корисні”, – додав чиновник.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги