Рада Євросоюзу включила обхід санкцій до списку кримінальних злочинів

Рада Євросоюзу включила обхід санкцій до списку кримінальних злочинів

17:25 Листопад 28, 2022

Політика 413 2 хвилини

Magyar

Рада Європейського союзу одноголосно ухвалила рішення додати порушення санкцій до списку злочинів, включених до Договору про функціонування ЄС.

Про це йдеться на сайті європейського органу.

«ЄС вжив низку обмежувальних заходів у контексті агресивної війни росії проти України, і вкрай важливо, щоб ці заходи виконувались у повному обсязі. В даний час держави-члени мають різні визначення того, що є порушенням обмежувальних заходів і які заходи покарання повинні застосовуватися у разі порушення. Це може призвести до різного ступеня застосування санкцій та ризику обходу цих заходів, потенційно дозволяючи особам, які перебувають під санкціями, продовжувати отримувати доступ до своїх активів та підтримувати режими, проти яких діють заходи ЄС», – йдеться на сайті Євроради.

Включення порушення обмежувальних заходів до списку «злочинів ЄС» є першим із двох кроків, спрямованих на запобігання спробам обійти або порушити санкції.

Тепер Єврокомісія представить пропозицію щодо визначення кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня