Віктор Микита зустрівся з Каталіною Новак

Віктор Микита зустрівся з Каталіною Новак

23:23 Листопад 27, 2022

Політика 4211 2 хвилини

Magyar

На Закарпатті з робочим візитом перебуває Президентка Угорщини Каталін Новак.

Усі ми знаємо пані Президентку як людину та високопосадовицю, котра всебічно підтримує Україну й засуджує збройну агресію терористичного утворення рф щодо нашої країни.

Каталін Новак прибула до України на запрошення Володимира Зеленського у межах установчого саміту нової гуманітарної ініціативи Grain From Ukraine.

Сьогодні в Берегові провели робочу зустріч з пані Президенткою. Обговорили гуманітарні проєкти, які разом реалізовуємо на Закарпатті, Київщині та інших регіонах України. Окремо йшлося про нові ініціативи, котрі, упевнений, будуть втілені в найближчому майбутньому, – повідомив Віктор Микита – голова Закарпатської ОВА.

До зустрічі долучилася голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, народна депутатка Юлія Гришина.

Голова Закарпатської ОВА поінформував Каталін Новак про безпекову ситуацію в регіоні, співпрацю з українськими угорцями та героїзм тих представників громади, які у складі ЗСУ захищають незалежність країни на фронті. Саме їхня відданість Україні нівелює будь-які спекуляції окремих суб’єктів по обидві сторони кордону щодо українських угорців на Закарпатті.

Розуміємо, наскільки непросто було приїхати, враховуючи обставини. Щиро подякував за цей візит. Сподіваємося на подальшу підтримку та ефективну співпрацю, – пише Віктор Микита

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня