Зеленський спрогнозував терміни вступу до ЄС

Зеленський спрогнозував терміни вступу до ЄС

14:40 Вересень 30, 2022

Політика 721 3 хвилини

Magyar

Український президент не сумнівається, що протягом двох-трьох років країна набуде членства в Європейському Союзі.

Після перемоги Україна протягом кількох років стане повноправним членом Європейського Союзу. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з університетською спільнотою та громадськими діячами Швейцарії. Його слова у п’ятницю, 30 вересня, наводить прес-служба Офісу Президента.

“Ми вже набули статусу кандидата – потужно працювали над цим навіть під час війни… Країна обрала шлях до Євросоюзу. Сумнівів немає, що протягом двох-трьох років ми отримаємо членство в Європейському Союзі. Принаймні, ми чітко йдемо – і законодавчо, і в діалозі з нашими партнерами. І більшість країн ЄС нас уже там бачать”, – заявив Зеленський.

Він зазначив, що Україна перебуває на шляху до членства в НАТО та паралельно готує договір про гарантії безпеки.

“Ми розробили серйозний документ – рекомендації до цього договору для кола країн – гарантів безпеки для України. Нам цей договір дуже потрібен. І вкрай потрібен на шляху до НАТО”, – зазначив Володимир Зеленський і додав, що невідомо, скільки триватиме цей шлях, але на ньому Україні потрібна безпека.

“Ці два напрями, про які я згадав, уже свідчать про те, що Україна буде європейською державою”, – констатував він і зазначив, що завдяки потужній армії та бойовому досвіду Україна буде ще й однією з найбезпечніших країн.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня