Китай наклав санкції на заступника міністра інфраструктури Литви через поїздку на Тайвань

Китай наклав санкції на заступника міністра інфраструктури Литви через поїздку на Тайвань

19:01 Серпень 12, 2022

Політика 1387 1 хвилина

Міністерство закордонних справ Китаю в п’ятницю оголосило про запровадження санкцій проти заступниці міністра транспорту і комунікацій Литви Агне Вайчукевічуте, яка тиждень тому відвідувала Тайвань.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на заяву МЗС Китаю.

“Заступниця міністра транспорту і комунікацій Литви Вайчукевічуте відвідала Тайвань, знехтувавши принципом “єдиного Китаю”, серйозним чином втрутившись у внутрішні справи Китаю і підірвавши його суверенітет і територіальну цілісність”, – стверджується у заяві.

Окрім санкцій проти литовської урядовиці, Китай також оголосив про “призупинення всіх форм взаємодії” з її міністерством та припинення співпраці у сфері міжнародного дорожнього транспортування.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги