![Залужний високо цінує професійні і дружні стосунки з угорськими колегами – підсумки візиту делегації Сил оборони Угорщини в Україні](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292454418-357393319907086-6872820773407886537-n.jpg)
Залужний високо цінує професійні і дружні стосунки з угорськими колегами – підсумки візиту делегації Сил оборони Угорщини в Україні
Звершився офіційний візит в Україну делегації Сил оборони Угорщини на чолі з Командувачем Сил оборони Угорщини генерал-лейтенантом Ромулусом Русін-Сенді.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292727670-357393296573755-4741409352301421146-n.jpg)
Зустрічаючи свого угорського колегу, Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraineгенерал Валерій Залужний відзначив, що приїзд шановного друга Ромулуса Русін-Сенді в Україну у цей складний для нашої держави час є свідченням колосальної підтримки і солідарності у війні проти російської федерації. «Я високо ціную професійні і дружні стосунки з моїм угорським колегою і задоволений рівнем військового співробітництва між нашими державами», – підкреслив Валерій Залужний.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292454418-357393319907086-6872820773407886537-n.jpg)
Під час візиту делегація Сил оборони Угорщини була ознайомлена з безпековою ситуацією в Україні, складом, чисельністю угруповань зс рф як на тимчасово окупованих територіях України, так і на території рф вздовж державного кордону України та території суміжних держав, характером дій і напрямків зосередження противника, його втрат в особовому складі та техніці, виявлених фактах порушення противником правил ведення війни та злочинів проти людяності.
Окрім того, була обговорена оцінка ймовірного характеру дій противника у подальшому, безпекова ситуація на українсько-білоруському кордоні, тенденції розвитку воєнно-стратегічної обстановки в Східній Європі та Чорноморському регіоні.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292728904-357393286573756-4162896533394600370-n.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292593695-357393589907059-4135445230673927761-n.jpg)
Делегація Сил оборони Угорщини у супроводі заступника Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Миколи Балана відвідала місця скоєння воєнних злочинів російськими окупантами, зокрема міста-герої Гостомель, Ірпінь, Бородянку й територію запеклих боїв біля селища Мощун.
Заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк та делегації Сил оборони Угорщини на чолі з Командувачем Сил оборони Угорщини генерал-лейтенантом Ромулусом Русін-Сенді також відвідала Миколаїв, Одесу, Кривий Ріг, Дніпро, Харків Чернігів, де ознайомилась із організацією протидії збройній агресії російської федерації підрозділами ЗС України.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292508277-357406223239129-8170674879921599003-n.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/292419809-357406483239103-8698464199548626278-n.jpg)
Також, у Києві делегація відвідала Національний музей історії України у Другій світовій війні, де ознайомилась із новосформованою експозицією-виставкою «Україна – розп’яття», зібраною з трофеїв із кривавих полів жорстоких битв російсько-української війни, Національний військово-історичний музей України та виставку знищеної російської військової техніки, привезеної з Гостомелю Київської області, на Михайлівській площі.
Окрім того, відбулися переговори між Головним сержантом Збройних Сил України — начальником Управління по роботі з сержантським складом Збройних Сил України головним майстер-сержантом Олександром Косинським та Головним сержантом Сил оборони Угорщини майстер-сержантом Золтаном Кашабом щодо питань основних функцій та завдань і напрямків діяльності особового складу сержантського корпусу зс обох країна.
Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися