Республіканська партія США стверджує, що Gmail навмисно саботував їхню пошту

Республіканська партія США стверджує, що Gmail навмисно саботував їхню пошту

10:50 Липень 3, 2022

Політика 463 3 хвилини

Magyar

За даними Американського республіканського національного комітету (RNC) — Республіканської партії, Google навмисно розглядав інформаційні бюлетені, надіслані їхнім жертводавцям, як спам, тобто непотрібну пошту, у системі Gmail, і таким чином суттєво саботував успіх їхніх кампаній зі збору коштів за останні місяці, – повідомляє американський ліберальний інформаційний портал Axios.

Голова RNC Ронна МакДеніел написала в середу в Twitter, що Google «систематично атакувала» електронні листи комітету, спрямовані на заходи організації зі збору коштів для найкращих донорів.

Відповідно до звіту комітету, загалом Gmail позначає близько 10 відсотків електронних листів, які вони надсилають, як спам, але з грудня 2021 року в останні пару днів кожного місяця – вирішальний період для збору коштів – 90-100 відсотків їхніх електронних листів було позначено як спам.

У заяві для Axios Google стверджував, що спам-фільтр Gmail абсолютно аполітичний. Вони додали, що намагаються гарантувати, що політичні повідомлення не фільтруються та не позначаються як спам проти волі користувача.

Axios зазначає, що Google — не єдиний постачальник послуг електронної пошти з ознаками політичної упередженості: квітневе дослідження Університету Північної Кароліни показало, що, хоча Gmail фільтрував більше електронних листів, пов’язаних із Республіканською партією, системи електронної пошти Yahoo та Outlook частіше позначали листи, пов’язані з Демократичною партією, як спам.

Тим часом Google разом з іншими постачальниками послуг вважає, що різниця між шаблонами фільтрації значною мірою залежить від поведінки відправників і одержувачів електронної пошти.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня