Заява правління ТУКЗ-КМКС

Заява правління ТУКЗ-КМКС

18:45 Червень 24, 2022

Політика 3429 2 хвилини

Magyar

Товариство угорської культури Закарпаття (КМКС) вітає рішення Європейської ради, згідно з яким значна частина держав-членів, у тому числі Угорщина, підтримують надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. У нинішній воєнній ситуації для всіх громадян України це надія, що Україна в майбутньому може стати повноправним членом ЄС.

ТУКЗ-КМКС вітає зусилля з покращення відносин між Україною та Угорщиною, про що свідчать недавні переговори на високому рівні. Ми були раді дізнатися, що Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Обнадійливим є те, що сторони дійшли згоди щодо необхідності продовження діалогу. Президент України назвав успішними переговори з Прем’єр-міністром Угорщини.

Водночас викликає занепокоєння те, що в українській пресі знову посилилася антиугорська медіа-кампанія, угорців продовжували критикувати.

Товариство угорської культури Закарпаття висловлює вдячність уряду Угорщини за всі зусилля щодо відновлення миру та полегшення гуманітарної ситуації у воєнній Україні. Ми також цінуємо заходи з допомоги біженцям, а також підтримку закарпатців і тих, хто сюди приїжджає.

Вважаємо перспективним те, що й 2022-го діятимуть соціальні програми й надаватимуться економічні субсидії, започатковані Угорщиною, які протягом останніх років значною мірою сприяли добробуту закарпатської громади та розвитку нашого краю.

Ужгород, 24 червня 2022 року

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня