Підтримка статусу України як кандидата в ЄС відповідає і національним, і політичним інтересам Угорщини

Підтримка статусу України як кандидата в ЄС відповідає і національним, і політичним інтересам Угорщини

21:01 Червень 21, 2022

Політика 646 2 хвилини

Magyar

Із самого початку Угорщина підтримує ідею, щоб Україна отримала статус кандидата в ЄС, – повідомив на своїй Facebook-сторінці держсекретар з питань національної політики Угорщини Арпад Янош Потапі.

У заяві, надісланій у вівторок угорському інформаційному агентству MTI, Янош Арпад Потапі наголосив: у інтересах Угорщини, щоб сусідня Україна була суверенною, збалансованою, демократичною правовою державою, де в мирі та безпеці на своїй батьківщині можуть проживати і національні меншини, зокрема закарпатські угорці.

Він зазначив, що підтримка статусу України як кандидата в ЄС, таким чином, відповідає інтересам національної політики Угорщини, тому на саміті ЄС 23-24 червня Україна може розраховувати на підтримку Угорщини в цьому питанні.

Держсекретар наголосив, що для Угорщини надзвичайно важливо, аби в Україні якнайшвидше настав мир.

Ми одними з перших відреагували на російсько-українську війну та розпочали найбільшу в нашій історії гуманітарну операцію для допомоги біженцям з України, – зазначив він.

Крім того, в майбутньому ми зробимо все для підтримки закарпатських угорців. Тому днями ми оголосили пакет соціальної програми для цього краю, спрямований на те, щоб угорці Закарпаття не залишали свою батьківщину, незважаючи на надзвичайно складну ситуацію, – додав Арпад Янош Потапі.

Джерело: MTI/hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня