Експерт із політики безпеки: введення надзвичайного стану в Угорщині – крок до спрощення правотворчості

Експерт із політики безпеки: введення надзвичайного стану в Угорщині – крок до спрощення правотворчості

11:50 Травень 25, 2022

Політика 674 2 хвилини

Magyar

Надзвичайний стан, введений в Угорщині з опівночі вівторка, – це крок, який спрощує правотворчість, – повідомив в ефірі телеканалу М1 доцент Угорського національного університету державного управління.

Ференц Кайзер відповів на питання про те, що російсько-українська війна триває вже три місяці, і у зв’язку з цим уряд вирішив ввести в Угорщині надзвичайний стан.

За його словами, рішення уряду обґрунтоване тим, що коли цього вимагатиме безпекова ситуація, можна буде швидше, скоротивши парламентську роботу, створювати нормативно-правові акти. Разом з тим «це не означає загрози війни», додав він. Угорщина не буде втручатися у війну.

За словами Ференца Кайзера, із самого початку було видно, що росіяни «прорахувалися з тактикою»: вони розраховували, що український уряд втече, українська армія та східне, переважно російськомовне, – але, як із тих пір виявилося, проукраїнське – населення «чекатиме їх із розпростертими обіймами».

Ференц Кайзер зазначив, що точних даних про втрати жодної зі сторін немає. За зовнішніми аналізами, супутниковими знімками та оцінками, кількість загиблих і поранених у російській армії може становити від 15 до 25 тисяч. Таким чином, Росія зазнала більших втрат, ніж Радянський Союз в Афганістані з 1979 по 1989 рік, додав він.

Ференц Кайзер вважає, що конфлікт залишиться в російсько-українських межах і триватиме ще довго.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня