Андрея Бочкор: воєнні злочини не можуть залишатися безкарними

Андрея Бочкор: воєнні злочини не можуть залишатися безкарними

12:51 Травень 20, 2022

Політика 1566 3 хвилини

Magyar

Європейський парламент 19 травня обговорив та ухвалив резолюцію про розслідування воєнних злочинів в Україні.

Депутати Європарламенту від партії «Фідес» Кінґа Ґал та Андрея Бочкор наголосили: воєнні злочини не можуть залишатися безкарними, необхідне всебічне розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Євродепутатка закарпатського походження Андрея Бочкор підкреслила: «В Україні мільйони людей стали біженцями внаслідок війни, були змушені покинути свої домівки, тисячі громадян загинули, зазнали поранень, стали жертвами насильства, зокрема діти, жінки та особи похилого віку. Буча, Ірпінь і багато інших населених пунктів таять страшні людські трагедії, які потрібно якнайшвидше розслідувати! Воєнні злочини не повинні залишатися безкарними. Ми закликаємо до негайного незалежного розслідування. Усі доведені злочини мають бути покарані! Я засуджую російську військову агресію проти України та всі пов’язані з нею дії, які спричинили людські страждання!»

Кінґа Ґал теж наголосила, що воєнні злочини не можуть залишатися безкарними. Вона зазначила: «Усі доступні засоби мають бути використані для всебічного розслідування. Для того щоб пролити світло на воєнні злочини й притягнути винних до відповідальності. Ми повинні докладати всіх зусиль, аби припинити війну та відновити мир, адже чим довше затягується війна, тим більше людських страждань».

«Досі ми підтримували всі пакети санкцій. Проте ми не можемо прийняти шостий, який включає нафтове ембарго, оскільки це зруйнує економіку Угорщини. Ми повинні пам’ятати про інтереси угорського народу, зокрема енергозабезпечення нашої країни. Не можна цим ризикувати», – підкреслила Кінґа Ґал.

Брюссель, 19 травня 2022 року

bocskor.fidesz-eu.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня