Партія «Фідес» отримала 135 місць в угорському парламенті

Партія «Фідес» отримала 135 місць в угорському парламенті

13:57 Квітень 10, 2022

Політика 965 2 хвилини

Magyar

Національна виборча комісія оприлюднила поки неофіційні остаточні результати виборів до парламенту Угорщини, які відбулися 3 квітня. У суботу відбувся підрахунок бюлетенів, заповнених закордонними угорцями і відправлених у листах, а також тих громадян, які голосували на закордонних дільницях у консульствах.

Відповідно до підрахунку голосів, відправлених поштою, Фідес – Угорський громадянський союз – отримав 94 відсотки голосів, тобто 247 957 із 268 766 дійсних бюлетенів.

Відповідно до підрахунку 100 відсотків голосів, Фідес матиме 135 депутатів у парламенті, опозиційний альянс — 57, «Наша батьківщина» — 6, німецьке національне самоврядування — 1.

Це четверта поспіль перемога партії «Фідес», яка матиме більшість у дві третини в парламенті. Партія отримала понад три мільйони голосів за списками, що є історичною перемогою в історії Угорщини.

origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня