Андрея Бочкор: розпочата кампанія з дезінформації дуже небезпечна для угорців Закарпаття

Андрея Бочкор: розпочата кампанія з дезінформації дуже небезпечна для угорців Закарпаття

09:27 Березень 2, 2022

Політика 6998 5 хвилин

Magyar

Після засідання Європейського парламенту у вівторок, на якому обговорювалася воєнна ситуація в Україні, депутати Європарламенту від партії «Фідес» Андрея Бочкор та Кінґа Ґал дали пресконференцію. Кінґа Ґал зокрема наголосила, що Угорщина зацікавлена у збереженні європейської єдності й зараз здійснює одну з найбільших операцій з надання гуманітарної допомоги в Європі. Андрея Бочкор, серед іншого, підкреслила, що розпочата (угорськими лівими – ред.) кампанія з дезінформації дуже небезпечна для угорців Закарпаття. Депутати заявили, що Фідес підтримує резолюцію Європейського парламенту, яка засуджує російську агресію.

– Угорщина повною мірою засуджує військову агресію Росії і виступає за територіальну цілісність і суверенітет України, – заявила Кінґа Ґал на пресконференції в Брюсселі у вівторок. Вона вважає, що Угорщина стоїть на боці миру і вважає відновлення миру найважливішою метою. Депутатка зазначила, що необхідно зробити все можливе, щоб сторони знову сіли за стіл переговорів. За словами Кінґи Ґал, зараз дуже важливо зберегти єдність Європи.

«Угорщина зацікавлена в збереженні європейської єдності й зробила для цього все, що в її силах», – сказала депутатка, наголосивши, що Угорщина підтримала всі санкції ЄС. Вона заявила, що не можна дозволити, аби Угорщина втягнулася у війну.

– По той бік кордону живе двісті тисяч угорців. У ситуації війни національні меншини стають ще більш уразливими, ще більш беззахисними проти неправдивих новин та дезінформації. Тому ми маємо звертати увагу і на безпеку угорської громади Закарпаття, – підкреслила депутатка.

Вона наголосила, що зараз Угорщина здійснює одну з найбільших гуманітарних акцій в історії Угорщини та Європи.

– До вечора понеділка до Угорщини прибуло понад дев’яносто тисяч біженців. Ми всіх прийняли, незалежно від того, з якої частини України вони прибули, незважаючи на етнічну приналежність. Вся країна, всі як один допомагають, – підкреслила депутатка.

Під час пресконференції Кінґа Ґал кілька разів наголошувала: досить поширювати фейкові новини, дезінформацію!

«Неприпустимо використовувати такий критичний період для зашкодження інтересів країни, нації через ідеології. Я закликаю лівих (Угорщини – ред.) негайно припинити це робити!

Андрея Бочкор: на Закарпатті поки мир

Депутат Європарламенту закарпатського походження Андрея Бочкор на пресконференції зазначила, що, незважаючи на велику кількість біженців, які прибули до Угорщини, в Україні залишилося багато людей, здебільшого ті, для кого дуже важливо захищати рідну землю, надбання всього життя.

– Україна та Закарпаття і досі були в нелегкій економічній ситуації. Зараз ситуація ще складніша, – зазначила депутатка. За її словами, надзвичайно важливо, щоби гуманітарна допомога досягла місця призначення. За словами Андреї Бочкор, також важливо, щоби влада на місцях сприяла процесу доставки гуманітарної допомоги.

«У шостий день війни, на щастя, можемо казати, що на Закарпатті поки мир», – зазначила депутатка. За її словами, саме тому в краї багато внутрішніх біженців: про них мають піклуватися місцеві жителі, що є великим викликом для них. Вона додала, що Закарпаття теж вітає позитивне ставлення ЄС до перспективи членства України. «Сподіваємося, що це також стане кроком уперед на шляху до миру», – сказала депутатка.

Андрея Бочкор також зазначила, що розпочата кампанія з дезінформації дуже небезпечна для угорців Закарпаття.

– Ми зацікавлені в мирному співіснуванні. Не використовуйте нинішнє важке становище закарпатських угорців, як тему для своєї компанії! – наголосила Андрея Бочкор.

Вона підкреслила, що мирне співіснування буде метою і після відновлення миру.

Magyar Nemzet

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня