Україна готується до війни, у Києві добровольці вже відпрацьовують вуличні бої – американське видання

Україна готується до війни, у Києві добровольці вже відпрацьовують вуличні бої – американське видання

12:37 Січень 31, 2022

Політика 1577 4 хвилини

Magyar

Судячи з багатьох зовнішніх ознак, Україна готується до війни, країна отримує зброю та військову допомогу від своїх союзників, волонтери відпрацьовують вуличні бої в Києві, зі столиці на захід країни українська розвідка вивезла секретну документацію та обладнання, – повідомляє інформаційний портал strana.news із посиланням на The Washington Post.

Згідно з інформацією, виданню стало відомо, що з Києва на захід країни українська розвідка вивезла секретну документацію та обладнання. Як зазначає видання, Зеленський та його команда не виключають, що Росія може вторгнутися, і, судячи з багатьох зовнішніх ознак, Україна готується до війни. Країна отримує постачання зброї та військової допомоги від союзників. Волонтери тренуються боротися на вулицях Києва. Українська розвідка перемістила конфіденційні файли та обладнання зі своєї штаб-квартири у столиці у безпечні місця на заході країни, за словами офіційних осіб, знайомих із цим питанням, котрі, як і інші, розповідали на умовах анонімності, щоб обговорити секретні операції.

На думку видання, західних чиновників стривожив публічний скептицизм Зеленського та його команди.

“Є розкол серед його адміністративних радників і те, що він може чути від своїх військових та розвідувальних служб”, – сказав урядовець США, який спеціалізується на справах Росії. “Я думаю, що Зеленський та його політична команда працюють, виходячи із власного набору пріоритетів, і вони не обов’язково збігаються із пріоритетами розвідки та військових”.

За словами одного високопоставленого європейського дипломата, “замість присвятити всю свою увагу підготовці українського суспільства до боротьби, Зеленський зосереджений на розгляді звинувачень у державній зраді проти свого попередника, кондитерського барона Петра Порошенка, який цього місяця прилетів до України, щоб захищати себе у суді. Кожен звинувачує іншого у політичному вендетті”.

“Боротьба ще більше розколола українське політичне життя в той час, коли єдність украй потрібна, сказав дипломат, викликавши питання у союзників по НАТО про те, наскільки Зеленський зможе утримати ситуацію під контролем, якщо почнеться війна. За словами дипломата, тон Зеленського та його команди починає змінюватися на більш стурбований, але зберігається невпевненість у тому, чи погодять українці свою відповідь з тим, що, на їхню думку, хочуть почути лідери країн НАТО”, – пише видання.

Як резюмує стаття: “Громадська паніка також може призвести до соціальних заворушень, побоюються радники Зеленського, і дестабілізувати його адміністрацію, можливо, проклавши шлях Москві призначення лідерів, більш прихильних до Кремля.

Джерело: vb/strana.news

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня