Зеленський вважає, що Росія нападе на Україну у випадку дестабілізації всередині країни

Зеленський вважає, що Росія нападе на Україну у випадку дестабілізації всередині країни

19:39 Січень 30, 2022

Політика 1734 3 хвилини

Magyar

Президент Володимир Зеленський у п’ятницю перед представниками західної преси заявив, що Росія нападе на Україну, якщо його спробують повалити, – повідомляє strana.news.

«Найбільший ризик для України – в цьому ми єдині з усіма нашими партнерами – це якщо ми не зможемо утримати країну, тобто дестабілізація всередині країни. Я приділяю значну увагу економіці. Довіра до президента, мудрість, закон роблять нашу країну сильною», – повідомив Володимир Зеленський на пресконференції з представниками західних ЗМІ. Він додав: «Якщо ми об’єднаємося з народом, армією та стабільною владою, ризик ескалації з боку Росії значно зменшиться».

За його словами, неконтрольована робота правоохоронних органів, вуличні заворушення – це частина плану сусідньої країни.

Але, як зазначив Володимир Зеленський, небезпека дестабілізації загрожує не лише з боку Росії, а й з боку української еліти, маючи на увазі Петра Порошенка.

«Ризики несуть представники деяких політичних еліт нашої країни, які формують свій особистий імідж. Я не бачу заворушень на наших вулицях. Ці – не великі. Але, на жаль, маємо зазначити, що якщо когось немає в країні, поїхав у відпустку, тоді спокій. А коли повертається, виникають заворушення чи перешкоджання роботі парламенту», – зазначив Президент.

«Я радий, що прийшов не з політики. Їм байдуже. Війна війною, а бізнес є бізнес. Вони займаються опортуністичними речами та розбратом. Я вважаю цих людей спадкоємцями Радянського Союзу, олігархами», – сказав він.

За словами Зеленського, «певні дії з боку сусідньої країни» можуть відбутися, якщо ситуація в Україні повернеться до рівня 2014 року, тобто почнуться заворушення.

(vb/strana.news)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня