Euronews: ставлення німців до російсько-українського конфлікту є суперечливим

Euronews: ставлення німців до російсько-українського конфлікту є суперечливим

13:20 Січень 27, 2022

Політика 1303 2 хвилини

Magyar

Міністр закордонних справ говорить про щось одне, фракція СДПН бундестагу про щось зовсім інше, а канцлер узагалі про своє, пише один із аналітиків.

Оцінка Росії в німецькому суспільстві досить суперечлива, що викликає розчарування не тільки у внутрішній політиці, але й у союзників по НАТО, повідомляє Euronews. Серед німців поширена думка, що РФ можна розглядати як загарбника, але водночас і як країну, яка визволяла від нацизму. Німеччина відмовляється відправляти зброю в Україну і не спрямовує війська в Східну Європу та на лінії фронту НАТО. Крім того, вона сказала «ні» ідеї такої найсуворішої санкції, як виключення Росії з платіжної системи SWIFT.

Німецькі «зелені» викликали певне здивування, багато хто думав, що після того, як партія дасть міністра закордонних справ, вона займе більш жорстку позицію щодо Росії. За словами Стефана Майстера, члена Німецької ради із закордонних справ, уряд не має консенсусу щодо того, як ставитися до Росії: міністр закордонних справ говорить про щось одне, фракція СДПН бундестагу про щось зовсім інше, а канцлер узагалі про своє, пише портал.

Джерело: mandiner.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня