Сійярто: сподіваємося, що 2022 рік буде кращим щодо угорсько-українських відносин

Сійярто: сподіваємося, що 2022 рік буде кращим щодо угорсько-українських відносин

13:01 Грудень 28, 2021

Політика 883 3 хвилини

Magyar

Міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто та міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердили спільні наміри покращувати двосторонні відносини під час телефонних переговорів у понеділок. У своєму дописі на сторінці у соцмережі Петер Сійярто зазначив: завдання буде непростим, але вони сподіваються, що 2022 рік буде кращим щодо угорсько-українських відносин, ніж цей.

Міністр закордонних справ Угорщини у своєму дописі вказав, що за останні роки було зроблено чимало для забезпечення енергопостачання Угорщини та підвищення ролі Угорщини в енергозабезпеченні Центральної Європі. Наразі із семи наших сусідів із шістьма маємо під’єднані газопроводи, й незабаром збільшиться і кількість з’єднань з електромережами, додав він.

Петер Сійярто зазначив: щодо транспортування природного газу, Угорщина стає дедалі більш важливою транзитною країною, «минулого та цього року більшість газу транспортувалась в Україну із заходу через нас». За його словами, на основі технічної угоди системних операторів, транспортування газу з Угорщини в Україну в перші три місяці 2022 року зможе надходити з максимальною потужністю. Це надасть компаніям ринку можливість постачати загалом 700 мільйонів кубометрів газу із січня до березня, написав він.

Політик додав, що з Дмитром Кулебою вони підтвердили спільні наміри покращувати двосторонні відносини, «що буде непростим завданням, але ми сподіваємося, що 2022 рік буде кращим роком щодо угорсько-українських відносин, ніж був цей рік».

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня