В Україні більше не буде військкоматів

В Україні більше не буде військкоматів

16:38 Грудень 16, 2021

Політика 2403 2 хвилини

Magyar

У тексті Положення “військові комісаріати” замінюються на “територіальні центри комплектування та соціальної підтримки”.

Кабмін вніс зміни до Положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. В Україні замість військових комісаріатів тепер будуть територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, повідомляє Міністерство оборони України.

Зокрема, зміни стосуються уніфікації термінології. Так, у тексті Положення “військові комісаріати” замінюються на “територіальні центри комплектування та соціальної підтримки”, а “військові комісари” – на “керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки”.

Крім того, внесено зміни до Положення щодо вдосконалення окремих питань взаємодії територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з органами державної влади, організаціями, установами, підприємствами з питань обліково-призовної роботи.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня