Україна почала головувати в Енергетичному співтоваристві

Україна почала головувати в Енергетичному співтоваристві

08:30 Грудень 1, 2021

Політика 401 2 хвилини

Magyar

Україна почала головувати в Енергетичному співтоваристві терміном на 1 рік, прийнявши естафету від Сербії. Про це у Facebook повідомив повідомив заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков.

«На 19-му засіданні Ради міністрів Енергетичного співтовариства мав честь ухвалити від Сербії президентство України в Energy Community терміном на 1 рік», – повідомив заступник міністра.

Пресслужба Міністерства енергетики зі свого боку зазначила, що Україна під час головування докладатиме всіх зусиль для підвищення ролі енергетичної солідарності, яка є вкрай важливою в умовах міжнародної енергетичної кризи.

«Ми внесемо пропозиції щодо забезпечення солідарності на регіональному рівні в рамках ініціативи RESP – Регіонального енергетичного партнерства, і плануємо її обговорення на спеціальній зустрічі, яку маємо намір організувати найближчим часом», – зазначив заступник міністра.

На засіданні також було прийнято законодавчі пакеті ЄС «Чиста енергія для всіх європейців» I і II та запропоновані Європейським Союзом Загальні керівні принципи щодо прийняття Дорожньої карти з декарбонізації для Договірних Сторін Енергетичного Співтовариства.

Україна набула статусу повноправного члена Енергетичного співтовариства 1 лютого 2011 року.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня