Правляча партія «Слуга народу» налічує лише тисячу членів

Правляча партія «Слуга народу» налічує лише тисячу членів

19:49 Листопад 29, 2021

Політика 1194 2 хвилини

Magyar

По всій Україні правляча партія «Слуга народу» (СН) налічує всього 1000 членів, і жоден адміністративний центр не має голови-партійця, при чому має 6000 депутатів місцевих рад, – повідомила в понеділок Олена Шуляк, нещодавно обраний новий керівник партії «Слуга народу» в інтерв’ю інформаційному порталу Лівий берег.

Шуляк в ході інтерв’ю зазначила, що вже два тижні бере на себе справи партії й планує глибокий аудит чи інвентаризацію на рівні обласних організацій. За її словами, вона зобов’яже керівників кожної обласної організації подати свій звіт, який потім вона власноруч представить безпосередньо на зборах керівників обласних організацій. Але, як вона зазначила, партія налічує лише тисячу членів по всій країні.

Очільниця партії також підкреслила, що наступного тижня скличе Національну раду громад, куди входять керівники обласних організацій, і почне зустріч із відвертого діалогу.

„Тому що не можна сказати, що в партії на регіональному рівні все добре, що команди працюють злагоджено”, – зазначила Олена Шуляк. З того часу, як стало зрозуміло, що я – основний претендент на голову партії отримала десятки різних меседжів про те, що треба поліпшувати, а що терміново змінювати, – додала вона.

Джерело: vb/lb.ua

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня