Путін розповів, що обговорить із Байденом під час зустрічі

Путін розповів, що обговорить із Байденом під час зустрічі

18:30 Червень 5, 2021

Політика 733 4 хвилини

Magyar

Треба спробувати знайти шляхи покращення відносин між Москвою і Вашингтоном на російсько-американському саміті в Женеві 16 червня, заявив президент Росії Володимир Путін під час панельної дискусії на міжнародному економічному форумі в Санкт-Петербурзі.

«Ми обговоримо питання двосторонніх відносин. Я виходжу з того, що нам треба спробувати знайти шляхи їхнього врегулювання, які на сьогодні опустилися на занадто низький рівень, про який ми всі знаємо», – сказав Путін.

«Будемо говорити про військову стабільність, вирішення міжнародних конфліктів у найгарячіших точках. Сподіваюся, порушимо питання щодо процесу роззброєння, боротьби з тероризмом, епідеміями, екологічних проблем. Це приблизний порядок денний», – додав він.

Путін вважає, що між Росією та США немає конфлікту, але американська сторона не приховує свого бажання зупинити розвиток РФ.

Стосовно внутрішньої політики Сполучених Штатів він зазначив, що ніколи не займав позиції щодо січневих заворушень, які виникли у Вашингтоні, лише звертав увагу на негативні наслідки події.

«Я відразу сказав, що це недобре. Я не оцінюю саму подію. Я говорю про те, що було далі», – підкреслив він.

У своїх заявах Путін неодноразово зазначав, що учасникам вашингтонських заворушень загрожує надзвичайно тривалий термін ув’язнення. На запитання модератора розмови, чи не боїться він того, що США зроблять офіційний сайт Кремля (kremlin.ru) недоступним через позицію щодо заворушень, Путін заявив: «Мені плювати, якщо хтось заблокує мене. Для мене важливо інше – довіра російського народу».

Президент РФ також зазначив, що спецслужби країни не мають ніякого стосунку до посадки літака Ryanair у Мінську.

«Я бачив повідомлення керівництва НАТО про те, що Росія причетна до операції. Але хочу сказати, це означає, що керівництво НАТО в небезпеці, якщо робить такі заяви. Це означає, що (ці) люди не розуміють, як відбуваються такі речі», – сказав він.

Путін додав, що російські спецслужби брали участь у затриманні в Москві учасників запланованого замаху на президента Олександра Лукашенка на прохання Мінська.

За словами Путіна, Росія займає нейтральну позицію щодо внутрішньополітичних подій у Білорусі, оскільки білоруси самі повинні вирішувати свої внутрішні справи.

Він висловив готовність РФ співпрацювати з компаніями та громадянами країн, визнаних на офіційному рівні недружніми, які не вважають Москву ворогом. У списку таких держав, опублікованому 13 травня, наразі є лише Чехія.

Президент Росії зазначив, що незважаючи на всі політичні обмеження, у пітерському форумі бере участь значна кількість американських компаній.

portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня